Fitness i ćwieczenia

Najlepsze porady i ćwiczenia - fitness dla każdego

f:id:studiofitness:20141208231454j:plain

Hej. Nie masz dziś motywacji na ćwiczenia? Nie chce ci się wstać z krzesła? Jesteś jakaś taka przytłumiona i zdezorientowana? A może wydaje ci się, że twój wysiłek na nic się nie zdaje? Bzdury! Poniżej przygotowałam dla ciebie powody, dla których warto już, zaraz, teraz wstać i zacząć ćwiczyć!

Poprawiasz swoją kondycję. Nienawidzisz tego, że dostajesz zadyszki wchodząc na 10. piętro? Spacer po parku męczy cię po godzinie? To dlatego, że nie masz kondycji, czyli twój organizm nie jest przyzwyczajony do wysiłku. Skacząc, tańcząc, ćwicząc, pocisz się, ale także pracujesz nad poprawą swojej kondycji.

Stajesz się fit. Nikt jeszcze nie uzyskał dobrej formy od leżenia przed telewizorem i oglądania ćwiczeń. Musisz wstać i ruszyć się. Nie musisz od razu przebiec maratonu, ale ważne jest to, abyś dokonywała swoich indywidualnych postępów.

Dbasz o zdrowie. Ćwicząc, pobudzasz organizm i stawiasz mu wyzwania. Sprawiasz, że mięśnie się poruszają, stawy pracują, a nadmiar tkanki tłuszczowej się zmniejsza. Stajesz się nie tylko szczuplejsza, ale także zdrowsza.

Kto nie ćwiczy ten jest gorszy! Społeczeństwo obecnie doszło do takiego etapu, że wszędzie widać wręcz chwalenie się tym, że się ćwiczy, biega, spaceruje - jednym słowem jest się aktywnym. Propagowanie zdrowego stylu życia stało się czymś naturalnym. Dzisiaj już nikt nie śmieje się z osób, które biegają. Każdy chce móc pochwalić się coraz lepszymi wynikami. Umożliwiają to nowoczesne technologie, jak krokomierze czy aplikacje do ukazywania przebytego dystansu.

I co? Nabrałaś ochoty do ćwiczeń? Jeśli nie, to raz jeszcze przeczytaj ten tekst!